Jazyková škola LITE

Cíl

Cílem LITE je dovést studenta na úroveň, kdy je schopen plynule a pohodlně hovořit v anglickém jazyce, je si jistý svými znalostmi, umí je používat v praxi a je schopen, co se týče angličtiny, sám na sobě dále pracovat. 

 

Trochu historie

Anglická jazyková škola LITE vznikla v ČR v roce 1997. V současné době má v Čechách 13 poboček. Všechny jazykové školy LITE fungují na stejných standardech a používají jednotné vyučovací know-how, postavené na základě dlouholetých výzkumů v oblasti výuky jazyků (více o síti LITE na www.lite.cz).

 

LITE v Liberci

LITE Liberec byl založen v srpnu 2006. Naše škola sídlí v centru města, v 8.patře budovy Stavoservisu, tam kde je Finanční úřad. Nachází se 5 min. od ČD a ČSAD. MHD- zastávka zastávka tramvaje Na rybníčku.

Do dneška jsme v angličtině vyškolili přes 800 studentů. Úspěšně u nás studují zaměstnanci, podnikatelé i studenti. Mezi naše klienty patří učitelé, lékaři, ale i zaměstnanci a manažeři významných českých i zahraničních firem. Např. Preciosa a.s., Technická Univerzita Liberec, Modelárna Liaz s.r.o., Powder Systems Limited, Divadlo Jablonec nad Nisou, Magistrát města Liberec, Elmarco s.r.o., BusLine Turnov, Nemocnice Liberec, Merz s.r.o., GEA LVZ, Faerch Plast s.r.o., Uniplast s.r.o., Škoda auto Mladá Boleslav, Magna Exteriors, Schering-Plough Central East AG, Am Rest s.r.o., Obrobna Resl, Zdravotní doprava Štěpánek, MK Cars s.r.o., Muzeum Liberec, Dřevoplast Ludvík, MF Turnov, ZŠ a MŠ Chotyně.

 

Naše prvenství

LITE byla první jazykovou školou v ČR, která začala pravidelně pořádat UKÁZKOVÉ HODINY. Snažíme se poukazovat na neefektivitu běžných „učebnicových“ metod a ukázat Vám principy, které vedou k úspěšnému zvládnutí angličtiny a jejímu aktivnímu používání.